הצוות שלנו

הרב אהרון חן

המייסד והמתאם הרבני שלנו הוסמך כרב בשנת 1980. שנתיים לאחר מכן, הוא הוסמך כשוחט ובודק, כסופר סת"ם וכמוהל. הוא עבד בישראל, כשוחט ובודק, עבור משחטת העופות "מעוף" בבאר-טוביה ומשחטת הבקר "מרבק" בקרית מלאכי.

בשנת 1987, הוא היגר לארה"ב, ובמשך יותר מעשור עבד במשחטת העופות Falls Poultry, תחת פיקוחם של הארגונים OU ו-Start K. בהמשך, הוא עבד בחברת Weiss Packing ובמשחטות בקר תעשייתיות תחת פיקוחם של הארגונים OU‏, KAJ‏, CHK.

כמו כן, מאחוריו ניסיון מגוון בתחום המוצרים המעובדים והחקלאיים ובתעשיית היין. הרב חן, לאחר למעלה משלושים שנה שבהם היה שוחט, מוהל, סופר סת"ם, מורה ורב מכובד ומוכר בעולם כולו, לא רק מחזיק בידע נרחב בתורה ובניסיון מעשי בינלאומי רב, אלא גם מסירותו ויראת השמים שבו עושות אותו למהימן ולאיש מפתח בעולם הכשרות, שמעניק לארגון שלנו וללקוחות שלנו ביטחון מלא שרמת הכשרות תהיה גבוהה ומחמירה.


דוד בן אברהם

המנכ"ל שלנו נולד וגדל בברוקלין, ניו יורק. דוד בן אברהם מביא עמו ל-SKO רמה גבוהה של ניסיון אקדמי. בזכות תואר בביו-כימיה מטעם אוניברסיטת מיאמי, המשולב עם לימודי סוציולוגיה וחינוך באוניברסיטת לונג-איילנד, דוד הוא אחד מחברי הצוות הרבגוניים והמוערכים ביותר שלנו. לא רק שהרקע הזה תורם למומחיותו של דוד בענייני רווחת הפרט, הוא גם מסייע לו בהישגיו המקצועיים בתחום הבריאות. דוד הקים שלוש חברות לשירותי בריאות שמתמקדות בקידום נושאי בריאות ורווחה. המטרות האישיות שדוד הציב לעצמו משקפות את מטרותינו כאן ב-SKO: שיפור רמת הרווחה של החברה ברמה עולמית.


קארן שרה

מנהלת הכספים שלנו גדלה בקרקאס, ונצואלה. מצוידת בניסיון פיננסי עשיר, לאחר שעבדה למעלה מעשר שנים באחת מחברות הדלק הגדולות בעולם, וכן יותר משלוש שנים במערכת הבנקאות האמריקנית, קארן היא עמוד השדרה הפיננסי של SKO. היא בעלת תואר MBA מטעם מכללת בוסטון והתמחתה במתמטיקה באוניברסיטת סורבון בפריז. היא דוברת אנגלית, ספרדית וצרפתית. בזכות השכלתה הנרחבת, בשילוב עם ניסיונה המעשי העשיר, היא בעמדת מפתח לפיתוח בסיס מוצק לארגוננו.

 הייעוד שלנו
הפילוסופיה שלנו
הצוות שלנו
אודות ר' אהרון חן
קהילה ומנהיגות

 

© 2007-2014 Strictly Kosher Organization, All Rights Reserved.
Designed by GraphicIQ